Strona głównaUncategorizedNajlepsze biura rachunkowe w Polsce na portalu Znany Księgowy.

Najlepsze biura rachunkowe w Polsce na portalu Znany Księgowy.

Same początki każdej działalności nie należą do łatwych. Potrzeba dużo pracy, determinacji i wiary w sukces aby on przełożył się na rzeczywistość. My mamy wiarę w nasze możliwości oraz wizję naszego działania. Misją naszej firmy jest pomoc klientom. W jaki sposób? Doradzamy państwu jakie biuro księgowe wybrać. Doradzamy ponieważ wiemy, które biuro rozliczeniowe jest rzetelne w twojej miejscowości. Mając taką wiedzę oraz doświadczenie, możemy za darmo ci doradzić. Biuro rachunkowe Znany Księgowy od ponad 20 lat obsługuje firmy z całej Polski przyczyniając się do ich rozwoju i wzrostu wartości. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy zaprasza serdecznie na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam nasze lokalizacje w których mamy partnerskie biura rachunkowe. Z naszych usług skorzystało już setki zadowolonych klientów. Biuro księgowe ma swoją siedzibę w Żywcu na śląsku ale swoje usługi wykonujemy w całej Polsce. W naszym biurze rachunkowym każdy klient może skorzystać z dobrej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, majątkowych. Od początku firmy kładziemy największy nacisk na to by usługi oferowane były sumiennie, a zarazem terminowo. Poznaj cennik usług księgowych kilku biura rachunkowych z Portalem Znany Księgowy.

Poznaj ofertę biura rachunkowego Znany Księgowy. Poznaj nasze ceny.

Firma zajmuje się oferowaniem szerokiego zakresu usług ekonomiczno-finansowych dla przedsiębiorstw, zaczynając od kompleksowej obsługi w zakresie rachunkowości, kadr oraz płac ale również prawa podatkowego do analiz finansowych, księgowości zarządczej oraz doradztwa finansowego. Nasza oferta proponuje pomoc przy kadrach oraz płacach tj: sporządzanie deklaracji podatkowych od wynagrodzeń pracowniczych, opracowanie list płac, opracowanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, opracowanie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzenie dokumentów pracowniczych, rozliczanie umów zleceń i o dzieło, badanie prawidłowości rozliczeń w zus, opracowanie dokumentów zgłoszeniowych i deklaracji do zus, pozostałe czynności wynikające z prawa pracy. Podajemy przykładowe koszty naszych usług: obsługa księgowa ryczałt od 80 zł; księga przychodów oraz rozchodów od 130 zł; księga handlowa od 550 zł. Dodatkowo oferujemy: obsługa kadrowa oraz zus; opłata za 1 pracownika 40 zł opłata za 1 umowę zlecenie 40 zł; zus – elektroniczny przekaz wliczone w cenę usługi. Przedsiębiorcom polecającym nasze biuro rozliczeniowe oferujemy 15 % rabatu przez 4 miesiące od podpisania umowy. Coraz więcej podmiotów korzysta z możliwości takiego outsourcingu i docenia jego zalety. Stań się jednym z nich i zobacz u nas na portalu, które biuro księgowe jest najlepsze wg przedsiębiorców w twoim mieście. Napisz do nas określając gdzie prowadzisz działalność gospodarczą a my umówimy cię na spotkanie z naszym partnerskim biurem rachunkowym.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne