Asystory medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
275

Nasza firma powstała ponad 10  lat temu i przez wszystkie lata pracy swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, prywatnych klinik, przychodni, DPSów oraz innych jednostek medycznych w sferze dostaw sprzętu i aparatury. Jesteśmy dumni, że możemy tobie pomagać. Branża związana ze zdrowiem jest niezwykle istotna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż cały czas staramy się podnosić nasza wiedzę czy umiejętności, szkolimy się, aby jak najlepiej tobie pomagać. Współpracujemy z polskimi konstruktorami i inżynierami, dzięki czemu proponowane przez nas sprzęty i aparatura medyczna, są niezawodne oraz nowoczesne. Ponadto importujemy dla was sprzet medyczny oraz aparaturę medyczną z oddalonych zakątków świata, zaskakując naszych odbiorców nowościami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta handlowa jest niezwykle bogata i w dalszym ciągu wzbogacana. Kompleksowo zaopatrujemy placówki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie EURO-MEDICAL w zakresie aparatury medycznej znajdziecie Państwo: kardiomonitory, pulsoksymetry, aparaty ekg, aparaty ktg, ssaki medyczne, defibrylatory, pompy infuzyjne oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo mamy szeroką ofertę sprzętu, łóżka szpitalne jak i do opieki domowej, wózki reanimacyjne, wieszaki kroplówek, fotele zabiegowe, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany, wózki wielofunkcyjne, wózeczki oddziałowe, szafy na leki. Zapraszamy na nasza stronę firmową www.euro-medical.pl w celu zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny wózków zabiegowych

Nasi sprzedawcy pomogą Państwu doradzić sprawdzone rozwiązanie w sferze wyboru czy sprzętu do twojej placówki. W doborze bierzemy pod uwagę wasze wymagania, budżet jak również miejsce przeznaczenia sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę sprzedawców. Wiemy też jak istotny dla naszych odbiorców jest czas dostawy zamówionego wyrobu. Firma EURO-MEDICAL posiada spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany magazynowe, toteż zamówienia realizowane są niemal od ręki. Dzięki waszym sugestiom regularnie zmieniamy się na lepsze. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie nas Państwo za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie do wykonania. Zapraszamy do wkroczenia w grono naszych zadowolonych klientów. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo referencje, w których naszych odbiorcy – duże i znane jednostki medyczne – przedstawiają naszą firmę jako rzetelnych partnerów w zakresie dostaw sprzętu i aparatury. Na naszej stronie firmowej znajdziecie Państwo również chat, a dzięki niemu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych sprzedawców, którzy odpowiedzą na różne pytania, rozwieją Państwa wątpliwości. Czekamy na kontakt z Państwem. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .